Prosinec 2014

Tutoriály

23. prosince 2014 v 18:58 | Lily ♥
Tady najdete tutoriály našich adminek :Fashion

23. prosince 2014 v 18:52 | Lily ♥

Zde najdete všechny články které se týkají rubriky "Fashion"


Iriny Tutoriály

23. prosince 2014 v 18:49 | Lily ♥
Zde najdete veškerou aktivitu admnky <iri> v rubrice "Tutoriály"


Liliny Tutoriály

23. prosince 2014 v 18:49 | Lily ♥
Zde najdete veškerou aktivitu admnky Lily ♥ v rubrice "Tutoriály"


Recente

23. prosince 2014 v 18:47 | Lily ♥
Tady najdete recenze našich adminek :Iriny Recenze

23. prosince 2014 v 18:45 | Lily ♥
Zde najdete veškerou aktivitu adminky <iri> v rubrice "Recenze"


Liliny Recenze

23. prosince 2014 v 18:40 | Lily ♥
Zde najdete všechny aktivity adminky Lily ♥ v rubrice "Recenze"


Deníky

23. prosince 2014 v 18:38 | Lily ♥
Tady najdete deníky našich adminek :Irin Deník

23. prosince 2014 v 18:35 | Lily ♥
Zde najdete všechny záznami adminky <iri> rubriky "Deník"


Lilin Deník

23. prosince 2014 v 18:32 | Lily ♥
Zde najdete veškerou aktivitu adminky Lilly ♥ v rubrice "Deník"


Swag styl

23. prosince 2014 v 18:20 | <iri>
Tohle slovo je samozdřejmě v angličtine , používá se v některých částech Ameriky. No momentálně po celém světě, ale už ztratil svůj význam.Pokud studujete angličtinu ,můžete taky vědět ,že sprostý slova u nich nejsou jak u nás...u nás máme různy nadávky a oni u všeho používaj jen Fuck a nebo Sucks , Shit a nevím co vše.....
A protože se nějáka partička ze školy nudila podle všeho co jsme zjistila a vymýšleli nějáké novodobý slovíčko , tak prostě začali na vše psát SWAG = slovo které je nahrazené dá se říct slovem "Cool" ,ale má to větší šmrnc. Slovo se stalo tak chytlavým, že ho snad můžeme opět vidět všude
Všude se tedy spekuluje u čeho se přesně tohle slovo používá
, zda si tak lidi říkaj volně na ulici a nebo jen píšou?

Ano to je přesně ono.

Slovo "SWAG" podle všeho, byl určen pouze lidem pod fotky, pokuď je někdo nečim výjmečný, jedinečný , má stylový oblečení.
Slovo SWAG Dnes, jak už bylo někde psáno:
Slovo "SWAG" se začalo také používat pro každého, kdo udělá něco "jinak" a stojí si zatím jako za novým trendem. ( Vyspal se se spousty holek , tak je nejvíc Swag ) Slovo "swag" také někteří melou pořád dokola, aby ostatní přesvědčili, že oni ho tedy rozhodně mají. Někdy mám pocit, že to došlo tak daleko, že rohlík namazaný hořčicí přilepený na hlavě je swag. Což sice je, ale jakej? Co o tobě vypovídá? Nemyslím si, že slovo "swag" by mělo samo o sobě zakrývat a omlouvat, že jsi prostě jen blbec.
Slovo Swag, obzvláště ve tvaru "swagger" ho můžeme najít i v textech devadesátkových skupin.....Momentálně slovo zase oživlo a stalo se tak fenomenálním , že se to začlo zase používat v různých písních , zejména hoperských, popových..místo zvyklých sprostých písní, můžete jenom slyšet samé ( Swag , Swagger , Swaggin ). Takže díky hiphopu se dá i říct ,že se tohle slovíčko trošku víc rozrostlo, ale ztratil prostě význam..
Když napíšete do vyhledávače Swagg, najde vám to převážně hiphopáky Ale není divu. Tam se te stylovosti dá vidět nejvíce!
Dneska je podle všeho prostě každej S.W.A.G. , protože každej má svůj styl a je něčím výjmečný

Emo styl

23. prosince 2014 v 18:15 | <iri>
móda je stejně jako styl .. je o emocích.Základem stylu je černá barva , občas i s kombinácí bílé nebo růžové.Neodmyslitelně k tomu patří uplé kalhoty a nebo černé silonky a sukně.
Většinou nosí jednobarevná černá trička s nějakým potiskem. Emouši hodně nosí pásky , buď s ostnama a nebo lebkama.
Boty jsou většinou tenisky , nebo vysoké šměrovací. Můžou zasahovat až nad kotník, nebo taky ne. Barvy mohou být jakékoliv.K oblečení taky neodmyslitelně patří čepice. Každý emař má nějaký pearcing nebo naušnici.Hlavní je, aby to bylo na viditelném a originálním místě. Obyčejné náušnice v uchu už dnes nejsou nic originálního. Pokud chcete být správný emař, vymyslete si něco nového! Můžeme doporučit piercing ve rtu nebo v obočí, i když to už je v poslední době taky dost časté.